قوانین و مقررات گناوه تخفیف

استفاده از فروشگاه گناوه تخفیف به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. خرید کالا از فروشگاه ما بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه ما در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه ما مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 3. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 4. تمام ابزاری که در فروشگاه ما  با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 5. سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و  فروشگاه گناوه تخفیف مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 6.  فروشگاه گناوه تخفیف به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 7. کاربر نمی تواند در سایت نظراتی را به ثبت برساند که موجب نقض حقوق سایر اعضا شده، یا عمل مجرمانه‌ای را در پی داشته باشد و یا در خصوص امور مذهبی و سیاسی اظهار نظر نماید. چنانچه هر یک از کاربران بر نقض این بند پا فشاری نموده و تذکرات را نادیده بگیرند بلافاصله از سایت اخراج و چنانچه خریدی انجام داده باشد، وجه واریزی به ایشان مسترد نخواهد شد و دیگر حق هیچ گونه فعالیتی در این سایت ندارند. 

 

قوانین ارسال نظرات و سوالات در گناوه تخفیف

به دلیل کنترل و جلوگیری از نظراتی که طبق قوانین نباشد، در قسمت دیدگاه ها، نظرات ابتدا توسط مدیر بخش کنترل شده و در صورتی که مطابق به قوانین باشد انتشار پیدا خواهد کرد.

مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند

 • قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول
 • کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید
 • استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه
 • بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت گناوه تخفیف، لازم است اعضا مطالب غیر ضروری را در مطالب حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را لحاظ کنند.

تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود.

ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر به صورت تعلیق در می اید.

 

شرایط و ضوابط فروش کالا و ارائه خدمات

تمامی کالا ها و یا خدمات ارایه شده در سایت گناوه تخفیف دارای مشخصات و ویژگی های خاص خود هستند که به طور واضح و کامل شرح داده شده اند و در دسترس عموم قرار دارند.

شما با خریداری هر یک از این  کالاها از طریق سایت ما، موافقت خود را با شرایط و ضوابط محصول و یا کالای مورد نظر اعلام کرده اید.

 

ایجاد حساب کاربری

 • عضویت کاربران در سایت گناوهه تخفیف رایگان می باشد
 • شما تنها مجاز به ساختن یک حساب کاربری برای استفاده از امکانات سایت هستید.
 • به دلیل تراکنش های مالی که در سایت انجام می شود، اطلاعات حساب کاربری وارد شده شما باید حقیقی و قابل استناد باشد.
 • در انتخاب و نگهداری رمز عبور نهایت دقت را مبذول فرمایید تا از دسترسی افراد سود جو جلوگیری کنید، گناوه تخفیف هیچ گونه مسولیتی در قبال اینگونه مسائل بر عهده نخواهدگرفت.
 • اگر از سیستم هایی استفاده میکنید که چندین کاربر متفاوت از آن استفاده میکنند، حتما اطمینان حاصل کنید که به درستی از حساب کاربری خود خارج شدید،گناوه تخفیف هیچ گونه مسولیتی در صورت بروز مشکل بر عهده نخواهدگرفت.
 • مسئولیت کلیه فعالیتهایی که در حساب کاربری شما انجام می شود را، شما برعهده خواهید داشت.
 • حساب کاربری شما قابل واگذاری به غیر نیست .

شرایط استفاده از سایت

برای استفاده از سایت گناوه تخفیف، شما باید از شرایط زیر برخودار باشید:

 

 • با ثبت نام در سایت گناوه تخفیف شما موافقت خود را با تمامی شرایط و قوانین سایت اعلام میکنید و ملزم به رعایت تمامی قوانین هستید.
 • شما باید حداقل ۱۸ سال داشته باشید .
 • عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال فقط با اجازه ولی و یا قیم قانونی وی امکان پذیر است.
 • تلاش برای استفاده از ابزار های استخراج اطلاعات و داده ها، ربات ها و برنامه های تخریبی و تجهیزات عملیاتی دیگر ممنوع میباشد.
 • شما طبق ضوابط و مقررات گناوه تخفیف می توانید از سایت به صورت کامل استفاده کنید .
 • شما می توانید از کلیه خدمات و کالاهای ارایه شده برای هدیه به دوستان و نزدیکان خود استفاده کنید.
 • اطلاعات ارائه شده به سایت گناوه تخفیف از طرف شما باید دقیق و صحیح و کامل و موثق باشند.
 • اطلاعات ارائه شده خود را در سایت به روز کنید و در صورت نیاز آنها را اصلاح کنید و مطمئن شوید که کلیه این اطلاعات صحیح هستند.
 • برای استفاده از کلیه خدمات و امکانات این سایت باید یک حساب کاربری ایجاد شود.