پاسخ به پرسش های متداول

پرسش و پاسخ گناوه تخفیف

به صورت خلاصه سایت گناوه تخفیف یک بستر فروشگاهی است که محصولات و کالا ها و خدمات متفاوتی را با تخفیف های باور نکردنی در اختیار هموطنان عزیز قرار می دهد.

قوانین ثبت نام چیست؟

جهت آشنایی با قوانین گناوه تخفیف به این صفحه مراجعه کنید

چگونه میتوانم از گناوه تخفیف خرید کنم ؟

خرید از گناوه تخفیف به سادگی قابل انجام است، با ثبت نام در سایت گناوه تخفیف و انتخاب محصول مورد نظر و انتخاب دکمه خرید شما میتوانید به راحتی مراحل خرید را دنبال کنید و از محصول مورد نظر لذت ببرید.

آیا خرید من شامل مالیات بر افزوده میشود ؟

بله، ولی مالیات بر ارزش افزده را فروشنده پرداخت میکند. شما کلا مبلغ نمایش داده شده برای هر کدام از کالا ها یا خدمات را پرداخت خواهید کرد.

رمز عبورم را فراموش کرده ام ؟

شما به راحتی میتونید قسمت بازیابی رمز عبور در صفحه ورود به سایت برای بازیانی رمز عبور خود استفاده کنید.

امنیت در سایت گناوه تخفیف به چه صورتی است ؟

سایت گناوه تخفیف جهت امنیت و آسودگی کاربران و اعضای سایت از پروتکل امنیتی SSL استفاده میکند (پروتکل امنیتی (SSL) یکی از پروتکل‌های استاندارد جهت انتقال داده‌ها بین سرویس دهنده (Server) و سرویس گیرنده (Client) به صورت رمزگذاری شده است.)

تمای بخش های سایت گناوه تخفیف توسط کارشناسان زبده بارها تست شده اند و کاملا ایمن شده اند.

با این حال تمامی خرید های شما توسط درگاه بانکی امن کشور انجام می شود و شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

در نتیجه جهت خرید محصولات مورد نظرتان در سایت گناوه تخفیف جای هیچ گونه شکی نمی باشد.

پرداخت آنلاین

شما میتوانید به صورت آنلاین توسط اطلاعات کارت بانکی خود و داشتن رمز اینترنتی کارت به سادگی اقدام به خرید کنید.

پرداخت کارت به کارت

شما می توانید از طریق کلیه کارت‌های عضو شبکه شتاب مبلغ مورد نظر را برای خرید به شماره کارت درج شده در سایت انتقال دهید، سپس در هنگام خرید خود، با انتخاب گزینه پرداخت کارت به کارت، شماره کارت خود را به همراه شماره پیگیری وارد نمایید، کارشناسان ما در ۲۴ ساعت کاری درخواست شما را بررسی و تایید خواهند کرد.